Banner
Hakkımızda

AGV Gıda Yemekçilik Taşımacılık Turizm İnşaat Sanayi Ticaret Limitet Şirketi  01.02.2010 yılında kurulmuş olup 4 yılı aşkın süredir kamu ve özel sektörde hazır yemek hizmet vermektedir.
                AGV Yemekçilik işe başladığı günden itibaren kaliteli, güvenli, özenli ve hijyen çalışma prensibi ile çalıştığı kamu veya özel sektör kurumları ile iyi ilişkiler ve kaliteli hizmet politikası ile başarılı olup iyi referanslar elde etmeyi başarmıştır.
         AGV Yemekçilik bünyesinde 3 Gıda Mühendisi, 1 avukat, 1 serbest muhasebeci mali müşavir, 2 ön muhasebeci, 4 aşçı, 5 aşçı yardımcısı, 5 bulaşıkçı, 15 servis personeli ile Kahramanmaraş ve Narlı subemizde  faaliyet göstermektedir. Sürdürmekte olduğumuz ihaleli(kamu kurumlarında) ve özel sektördeki personel sayısı ile birlikte toplamda  200  personel  ile  siz  değerli  müşterilerimize  hizmet  vermekteyiz.

Vizyonumuz :
Kalite anlayışından ödün vermeden catering sektöründe “ TOPLAM KALİTE YÖNETİMİ”ni esas alarak kalite-fiyat- zamanında servis açısından rekabet edebilir bir seviyede hijyenik üretim yapabilen ve hizmet sunan, iç-dış müşteri memnuniyeti ve sağlığını ön planda tutan bir kuruluş olabilmek.

Misyonumuz :
Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Yaptıklarımıza sahip çıkmak ve yaptığımız işin sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.


AGV Yemek olarak sağladığımız hizmetler;
- Şirket Yemekleri
- Düğün, Sünnet Yemekleri
- Parti Yemekleri
- Açılış Yemekleri
- Piknik Yemekleri

 
 
 
maras bilisim