Banner
Hizmetlerimiz
İftar Yemekler
İftar YemeklerFirmamız toplu iftar yemek organizasyonları için gerekli olan yemek menülerini sizler için sorunsuz bir şekilde hazırlamaktadır.
 
 
Kokteyl Organizasyonları
Kokteyl Organizasyonları Kokteyl organizasyonları özen gerektiren ve kusursuz olması gereken bir hizmet olmaktadır. Biz AGV Yemek olarak bu hizmeti en ince ayrıntısına kadar düşünerek hazırlamaktayız.
 
 
 
 
Açılış Organizasyonları
Açılış Organizasyonları AGV Yemek faaliyete girmiş olduğu günlerden bu yan en iyi açılış organizasyonlarına imza atmış ve atmaya devam edecektir.
 
 
Cemiyet Yemekleri
Cemiyet Yemekleri AGV Yemek olarak her türlü cemiyet yemekleri sorunsuz bir şekilde hazırlamaktayız.
 
 
 
Piknik Organizasyonları
Piknik Organizasyonları AGV Yemek olarak sizlere sunmuş olduğumuz en güzel piknik organizasyonları ile unutulmayan anılara ve günlere sahip olabileceksiniz.
 
 
 
Catering Hizmetleri
Catering Hizmetleri AGV Yemek olarak K.Maraş’da catering hizmetini vermekteyiz.
 
 
 
 
Barbekü Partileri
Barbekü Partileri Firmamızın sizlere sunmuş olduğu bir diğer organizasyon hizmet barbekü partileridir.
 
 
 
Konferans Organizasyonları
Konferans Organizasyonları Düzenlemiş olduğunuz konferans organizasyonları için gerekli olan tüm yemek ve catering hizmetini sizler için hazırlamaktayız.
 
 
 
 
Parti Organizasyonları
Parti Organizasyonları AGV Yemek olarak her türlü parti organizasyonları için gerekli olan yemek ve yemek menülerini hazırlamaktayız.
 
 
 
Şirket Yemekleri
Şirket Yemekleri AGV Yemek, şirketler ve kurumlar için günlük yemek hizmeti sağlamakta ve özel günler için organizasyon menüler düzenlemektedir.
 
 
 
 
Düğün, Sünnet Yemekleri
Düğün, Sünnet Yemekleri Düğün, sünnet gibi cemiyet organizasyonlarında yemek hizmeti sağlamaktayız.
 
 
 
Parti, Açılış Yemekleri
Parti, Açılış Yemekleri K.Maras'da hizmet vermekte olan firmamız, organizasyon yemeklerini sizlere zamanında ve taze olarak teslim etmektedir.
 
 
 
 
Piknik Yemekleri
Piknik Yemekleri Günün stresinden uzaklaşmak ve doğa ile başbaşa kalmak isteyenlerin tercihi olan piknik organizasyonları zahmetsiz olarak karşınızda...
 
 
 
 
 
Maras Bilisim